img

Новобудови Шевченківського району: розкіш і комфорт.

Нерухомість в Шевченківському районі уособлює собою винятковий смак і високий статус її власників. ЖК «Старокиївський» сам схожий на місце, в якому знаходиться — респектабельний і престижний, а завдяки багатошаровій зовнішній стіні з декоративною штукатуркою, архітектура виглядає насправді унікально.

Цей житловий комплекс «бізнес-класу» складається 4 монолітно-каркасних секцій змінної поверховості на вулиці Старокиївська, 10 біля одного з кращих вузів країни — Київського політехнічного інституту. Зовсім поруч знаходяться декілька головних транспортних артерій столиці, але як тільки Ви потрапляєте на територію комплексу — тиша і спокій не залишать Вас ні на хвилину, в цьому його унікальність. Парк ім. Пушкіна захистить Вас від шуму столиці, а через дорогу зможете прогулятися ввечері в парку КПІ. Зручна транспортна розв’язка дозволить однакового легко користуватися як власним автомобілем, так і дійти за 9-12 хвилин до станції метро «Політехнічний інститут». Житловий комплекс введено в експлуатацію.

Ділове життя міста буде зосереджене навколо Вашого житла, як цього вимагає «бізнес-клас» новобудови: офісні центри столиці, конференц-холи та інші ділові комплекси завжди будуть знаходитися поблизу. Але не варто забувати про сімейні цінності: біля будинку розташувалися дитячі сади, ліцеї та гімназії найвищого рівня — освіту дітей буде забезпечено. Для дозвілля дитини варіантів не менше: чверть години пішки до Київського зоопарку або 10 хвилин їзди до Національного цирку України — Вам залишається тільки вибрати. Неподалік розташовані Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (КНЕУ) та Національний авіаційний університет (НАУ). Дістатися до торгових центрів, якими так рясніє Шевченківський район, не важко — вони завжди під рукою:

  • ТРЦ «Більшовик»
  • ТРЦ «Україна»
  • ТРЦ «Мармелад»

 

Нерухомість «бізнес-класу»: якою вона має бути.

Сучасні технології і преміум-матеріали, елітарне розташування, передова архітектура і дизайн планувань — ми не стали вибирати і з’єднали все це в ЖК «Старокиївський». Квартири комплексу мають чудовий вид з вікна, з яким складно змагатися більшості новобудов Києва.

Просторий дворівневий паркінг буде оберігати автомобілі мешканців і вирішить ту проблему парковки в центральній частині міста, з якої повинні стикатися інші. Ліфти і системи комунікацій від світових виробників принесуть зручність і легкість у Ваше життя.

Ми пропонуємо Вам ідеальне поєднання домашнього вогнища і бізнес-орієнтованості в самому центрі міста серед зелених парків.