Комплекс

Житловий комплекс «Старокиївський» — це унікальна пропозиція на ринку нерухомості. У ньому гармонійно поєднуються всі найвибагливіші вимоги до майбутнього житла. Він розташувався в одному з найпривабливіших і зручних для життя районів Києва — Шевченківському, на вулиці Старокиївській, 10 .

Ми створили цей комплекс спеціально для людей, які цінують свій час, комфорт і зручність життя. Проживаючи тут, Ви зможете ефективно планувати свої зустрічі, управляти своїм часом і приділяти більше уваги близьким і друзям. Проектом передбачений дворівневий підземний паркінг з виїздами на вулицю Старокиївську і Кирило- Мефодіївську, завдяки чому Ви доберетеся до необхідного місця призначення без особливих витрат часу.

ЖК «Старокиївський» складатиметься з чотирьох секцій. Це сучасний монолітний будинок змінної поверховості, з вікон якого відкривається прекрасний вид на Київ з його незабутніми куполами, могутнім Дніпром і мальовничими околицями. Це унікальний проект, націлений на створення максимально комфортного середовища для проживання та розвитку бізнесу, що виділяється з звично одноманітного міського пейзажу.

Житловий комплекс «Старокиївський» — це новобудова з чудовою архітектурою і плануваннями. Наші фахівці ретельно опрацювали планування кожної квартири. Великі кімнати, просторі кухні, лоджії з панорамними вікнами — це все для Вашого щасливого і комфортного життя в нашому житловому комплексі.

Переваги ЖК «Старокиївський»:

— Елітарне розташування
— Якість і надійність будівництва
— Розвинена інфраструктура
— Сучасний дворівневий паркінг
— Сучасні ліфти
— Покращене планування квартир

Закінчення робіт: введено в експлуатацію.