Розташування

Шевченківський район — унікальне місце Києва, де дуже тонко поєднуються багаторічна історія і сучасність. Саме з цим районом пов’язані найголовніші події історії Києва та України. Достатньо лише поглянути на карту міста, щоб переконатися, наскільки Шевченківський район неповторний і самобутній. Тут перетинаються різні століття й епохи, поряд з сивою давниною вирує сучасне життя. Крім того, Шевченківський район є одним з найбільш озеленених районів столиці. Жити в такому місці не тільки справжня насолода, а ще й велика удача, запорука успіху і щастя.

Житловий комплекс «Старокиївський» розташований всього в 5 -ти хвилинах ходьби від станції метро «Політехнічний інститут», в 600 метрах від парку Київського політехнічного університету і всього в декількох кроках від головної магістралі міста — проспекту Перемоги. Вам не важко дістатися до комплексу на автомобілі або міському транспорті. Крім того, Ви завжди зможете прогулятися до центру міста, насолодитися чудовим вечірнім Києвом.

Ваше життя в житловому комплексі «Старокиївський» буде одночасно тихим і спокійним, і в той же час — динамічним і насиченим. Новобудова розташувалася дуже вдало щодо основних магістралей і в той же час в тихому й затишному місці.